Supra

Carrier SupraAgregaty Supra do samochodów ciężarowych – Przeznaczone do pracy w środowiskach dystrybucyjnych wymagających wielokrotnego otwierania drzwi — w tych trudnych warunkach agregaty chłodnicze SUPRA spisują się znakomicie dzięki swojej niezrównanej wydajności.

Wyjątkowa wydajność

Agregaty SUPRA charakteryzują się doskonałym obniżaniem i dokładną regulacją temperatury przy wszystkich nastawach.
Tej wyjątkowej wydajności chłodniczej towarzyszy szeroka gama parowników wyposażonych w elektryczne wentylatory, które zapewniają stały przepływ powietrza niezależnie od obrotów silnika. Dostępne w wersjach multitemperaturowych agregaty SUPRA oferują lepsze zabezpieczenie ładunku przewożonego samochodami ciężarowymi.

Wysoka wydajność

Poszerzona o trzy modele o wysokiej wydajności, gama produktów Supra obejmuje obecnie urządzenia o mocy wynoszącej nawet 12 000 Wat. Nowy typ wentylatorów umożliwia zwiększenie przepływu powietrza o 24%, zapewniając szybkie schładzanie oraz bardziej wydajne zarządzanie dystrybucją powietrza. Zastosowanie skraplacza 7 mm i mniejszej sprężarki umożliwia zwiększenie wydajności urządzenia dzięki mniejszemu zużyciu paliwa w przeliczeniu na Wat mocy.

Solidna konstrukcja

Zbudowany na bazie setek tysięcy godzin pracy agregat chłodniczy SUPRA charakteryzuje się solidną konstrukcją zarówno pod względem estetyki (wytrzymałe materiały kompozytowe), jak też zastosowanych podzespołów (łatwość rozruchu), co pozwoliło wydłużyć okres eksploatacyjny agregatu i ograniczyć okresy przestoju. Ponadto dzięki łatwemu dostępowi zoptymalizowany został czas trwania obsługi konserwacyjnej.

Integracja ze środowiskiem roboczym

Możliwość dostosowania agregatu do konkretnych potrzeb: 5 standardowych agregatów
przeznaczonych do przestrzeni ładunkowych od 30 do 90 m3, dostępnych w wersjach multitemperaturowych, do montażu przedniego, montażu podwieszanego, jako agregaty kontenerowe (Swap Body), w wersji cichobieżnej i w wersji przeznaczonej do pracy w ekstremalnych warunkach klimatycznych.
Agregaty SUPRA oferują niezrównane możliwości, co pozwala dobrać właściwy agregat do konkretnych wymagań. Wersja cichobieżna (model X) charakteryzuje się radykalnie obniżonym poziomem hałasu emitowanego do środowiska pracy.

Supra tabela

* Dotyczy wyłącznie zespołu skraplacza
** W temperaturze otoczenia +30°C (zgodnie z procedurą A.T.P.)

Wyposażenie dodatkowe

  • Akumulator
  • Skrzynka na akumulator
  • Zbiornik paliwa o pojemności 90 l lub 200 l
  • Automatyczny przełącznik faz Filtr bocznikowy  oleju Przedłużka do spustu oleju Podgrzewacz paliwa
  • Przedłużacz podłączenia panelu sterowania
  • Czujnik temperatury powietrza wylotowego
  • Wyłącznik drzwiowy
  • Wodoszczelna obudowa na kabinowy moduł sterowania
  • DataCOLD 250 lub 500

Pobierz katalog (PDF)